پهنای باند نوکیا به عنوان شبکه های فشار COVID-19 تقویت شد

مدیر مدیر
39,290 بازدید
کمپانی نوکیا

یک دستگاه سازنده تجهیزات ارتباطات راه دور فنلاند (نوکیا ) در حال افزایش انتخاب سفارشات است ، زیرا مشتریان پهنای باند خود را برای ارتقاء شبکه ها برای برآوردن تقاضای بیشتر کاربران در طول همه گیری COVID-19 ، می بینند.

 

Sandy Motley ، رئیس شبکه های ثابت نوکیا ، به رویترز گفت: بسیاری از مشتریان برنامه ریزی کرده اند تا طی چند سال آینده شبکه خود را از 30 درصد به 40 درصد رشد دهند و فرض رشد مشابه در ترافیک را داشته باشند ، اما COVID-19 رشد ترافیک را در یک شب به ارمغان آورد.

 

وی گفت : مشتریان باید رشدی را كه در آینده برنامه ریزی كرده بودند تسریع كنند و ما دیده ایم كه مشتریانی از قبل در این باره با ما صحبت می كنند.

 

نوکیا با خرید Alcatel-Lucent در سال 2016 با 15.6 میلیارد یورو (تقریباً 1.33 لارو کروس) معاملات خود را در شبکه های خط ثابت افزایش داد. درآمد این واحد نسبت به سال قبل در سه ماهه اول 18 درصد و بین سال های 2018 و 2019 5 درصد کاهش یافته است اما موتلی گفت این کاهش به دلیل چرخه های تجاری است.

 

موتلی گفت: “ما برخی از به روزرسانی ها را از مشتریان خود دیده ایم … اما فکر می کنیم بسیاری از این درایوها میان مدت و بلند مدت بیشتر باشند.

 

کمیسیون اروپا پیشنهاد کرده است که تا سال 2025 همه خانوارهای اروپایی ، روستایی یا شهری ، باید به شبکه هایی دسترسی داشته باشند که سرعت بارگیری حداقل 100 مگابیت در ثانیه دارند.

 

استفان وانهاستل ، CTO از مشاغل شبکه های ثابت نوکیا ، به رویترز گفت: برای ساخت یک شبکه ثابت جدید زمان لازم است زیرا نصب و راه اندازی کابل کشی فیبر نمی تواند یک شبه انجام شود.

 

وی گفت: “مطمئناً ما می بینیم که اپراتورها شروع به در نظر گرفتن شتاب بخشیدن به فیبر می کنند.”

 

براساس گزارش شرکت تحقیقاتی Analysys Mason ، پهنای باند ثابت حدود 90 درصد از کل ترافیک اینترنت در اروپا را شامل می شود.

 

در سال 2019 ، مشاغل ثابت دسترسی نوکیا حدود 10 درصد از فروش مشاغل شبکه اصلی شرکت را به خود اختصاص داده است که موبایل دسترسی 64 درصد آن را به خود اختصاص داده است.

 
 
دسته بندی اخبار
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

درباره دیجیو مارکت

فروشگاه اینترنتی دیجیو مارکت بستری را فراهم ساخته تا شهروندان عزیز کالاهای مورد نظرخود را با قیمت های مناسب توسط فروشندگان مختلف و بدون مراجعه حضوری از طریق وب سایت و اپلیکیشن دیجیو مارکت فراهم نمایند تا در اسرع وقت به مشتریان عزیز خود برساند.در حال حاضر محصولات این فروشگاه ، کالای دیجیتال میباشد که بزودی دسته بندی های مختلف (کتاب،پوشاک،گل فروشی آنلاین،لوازم آرایشی و بهداشتی،لوازم خانگی و…) اضافه خواهد شد.

مجوز ها

سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت